Приймальна комісія

Положення про приймальну комісію

Ліцензовані обсяги та максимальний обсяг державного замовлення для підготовки бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти (pdf)
Ліцензовані обсяги та обсяг державного замовлення для підготовки бакалаврів на основі ОКР «молодший спеціаліст»  (pdf)
Розпорядження №27 від 20.04.2018 про розмір плати за навчання в 2018/2019, 2019/2020 н.рр. для студентів денної форми навчання до отримання диплому магістра  за освітньо-професійними програмами (1рік 4 місяці) (pdf)
 
Розпорядження №28 від 20.04.2018 про розмір плати за навчання в 2018/2019, 2019/2020 н.рр. для студентів денної форми навчання до отримання диплому магістра  за освітньо-науковоми програмами (1рік 9 місяціві) (pdf)
 
Розпорядження №26 від 20.04.2018 про розмір плати за навчання для студентів денної форми навчання набору 2018 р. до отримання диплому бакалавра (pdf)
 
Розпорядження №29 від 15.05.2018 "Про вартість платного навчання за заочною (дистанційною) форми навчання" (pdf)
 
Розпорядження №45 від 26.07.2018 "Про вартість платного навчання за заочною (дистанційною) форми навчання" (5 курс, 1 рік 9 місяців) (pdf)

Прийом документів

Факультет корпус кімната

№1

Літакобудування

788-48-10

літакобудівний корпус 206

№2

Авіаційних двигунів

788-48-20

Моторний корпус 224

№3

Систем управління літальних апаратів

788-48-30

радіокорпус 233

№4

Ракетно-космічної техніки

788-48-40

Учбово-лабораторний корпус 205

№5

Радіотехнічних систем літальних апаратів

788-48-50

радіокорпус 123

№6

Економіки та менеджменту

788-48-60

імпульсний корпус 208

№7

Гуманітарний

788-48-70

головний корпус 224
№8 
Підготовки іноземних громадян
788-48-80
К-2 318

Заочне навчання

788-43-59, 788-49-00

імпульсний корпус 305,
313

Години прийому абітурієнтів членами приймальної комісії

НЕЧИПОРУК

Микола Васильович

Ректор, голова

приймальної комісії

16.00 – 17.00

ПАВЛЕНКО

Віталій Миколайович

Проректор з НПР,

Заступник голови

14.00 – 15.00

ЗАЙЦЕВ
Віталій Єгорійович

Проректор з НПР,

Заступник голови

16.00 – 17.00

СТЕПАНЕНКО

Володимир Миколайович

Відповідальний секретар

9.00 – 17.00

ВОРОНЬКО

Віталій Володимирович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

ПЛАНКОВСЬКИЙ

Сергій Ігорович

Декан факультету № 1

16.00 – 17.00

СОРОКІН
Володимир Федорович

В.о. декана факультету № 2

16.00 – 17.00

ЗАБОЛОТНИЙ

Олександр Віталійович

Декан факультету № 3

16.00 – 17.00

ФІРСОВ

Сергій Миколайович

В.о. декана факультету № 4

16.00 – 17.00

ПАВЛІКОВ

Володимир Володимирович

Декан факультету № 5

16.00 – 17.00

ПРОНЧАКОВ

Юрій Леонідович

Декан факультету № 6

16.00 – 17.00

КОПИЛОВ

Володимир Олександрович

Декан факультету № 7

16.00 – 17.00

ТАРАНЕНКО

Ігор Михайлович

Декан факультету № 8

16.00 – 17.00

КУЗНЕЦОВ

Анатолій Юрійович

Директор центра освітніх послуг

16.00 – 17.00

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

ПРЕДМЕТ ДАТА ЧАС АУДИТОРІЯ, ГОЛОВНИЙ КОРПУС
АНГЛІЙСЬКА МОВА 20 липня 10-00 418а
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 20 липня 11-00 426
ФІЗИКА 20 липня 11-00 429
ГЕОГРАФІЯ 20 липня 12-00 426
УКРАЇНСЬКА МОВА 20 липня 13-00 426
БІОЛОГІЯ 20 липня 14-00 426
МАТЕМАТИКА 20 липня 15-00 426

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

РЕДМЕТ ДАТА ЧАС АУДИТОРІЯ, ГОЛОВНИЙ КОРПУС
УКРАЇНСЬКА МОВА 23 липня 9-00 426
МАТЕМАТИКА 24 липня 10-00 426
АНГЛІЙСЬКА МОВА 24 липня 14-00 418а
ГЕОГРАФІЯ 25 липня 10-00 426
ФІЗИКА 25 липня 10-00 429
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 25 липня 11-00 426
БІОЛОГІЯ 25 липня 12-00 426