Знання, якi пiдкорюють небо

Приймальна комісія

Положення про приймальну комісію

 
Розпорядження №16 від 01.06.2017 про розмір плати за навчання в 2017/2018, 2018/2019 н.рр. для студентів денної форми навчання до отримання диплому магістра  за освітньо-професійними програмами (1рік 4 місяці) (pdf)

 

Розпорядження №17 від 01.06.2017 про розмір плати за навчання в 2017/2018, 2018/2019 н.рр. для студентів денної форми навчання до отримання диплому магістра  за освітньо-науковоми програмами (1рік 9 місяціві) (pdf)

 

Розпорядження №18 від 01.06.2017 про розмір плати за навчання для студентів денної форми навчання набору 2017 р. до отримання диплому бакалавра (pdf)

 

Розпорядження №20 від 07.06.2017 про розмір плати за навчання для студентів денної форми навчання набору 2017 р. до отримання диплому бакалавра (спеціальність "Право") (pdf)

Прийом документів

Факультет корпус кімната

№1

Літакобудування

788-48-10

літакобудівний корпус 211

№2

Авіаційних двигунів

788-48-20

Моторний корпус 224

№3

Систем управління літальних апаратів

788-48-30

радіокорпус 233

№4

Ракетно-космічної техніки

788-48-40

Учбово-лабораторний корпус 205

№5

Радіотехнічних систем літальних апаратів

788-48-50

радіокорпус 123

№6

Економіки та менеджменту

788-48-60

імпульсний корпус 208

№7

Гуманітарний

788-48-70

головний корпус 224

Заочне навчання

788-48-90

імпульсний корпус 305

Години прийому абітурієнтів членами приймальної комісії

Нечипорук

Микола Васильович

В.о. ректора, голова

приймальної комісії

16.00 – 17.00

Павленко

Віталій Миколайович

Проректор з НПР,

Заступник голови

14.00 – 15.00

Степаненко

Володимир Миколайович

Відповідальний секретар

9.00 – 17.00

Зайцев

Віталій Єгорійович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Гайдачук

Олександр Віталійович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Воронько

Віталій Володимирович

Проректор з НПР

16.00 – 17.00

Планковський

Сергій Ігорович

Декан факультету № 1

16.00 – 17.00

Маркович

Сергій Євгенович

Декан факультету № 2

16.00 – 17.00

Заболотний

Олександр Віталійович

Декан факультету № 3

16.00 – 17.00

фірсов

Сергій Миколайович

Декан факультету № 4

16.00 – 17.00

ПАВЛІКОВ

Володимир Володимирович

Декан факультету № 5

16.00 – 17.00

ПРОНЧАКОВ

Юрій Леонідович

Декан факультету № 6

16.00 – 17.00

КОПИЛОВ

Володимир Олександрович

Декан факультету № 7

16.00 – 17.00

ТАРАНЕНКО

Ігор Михайлович

Декан факультету № 8

16.00 – 17.00

КУЗНЕЦОВ

Анатолій Юрійович

Директор центра освітніх послуг

16.00 – 17.00

РОЗКЛАД КОНСУЛЬТАЦІЙ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ

ПРЕДМЕТ ДАТА ЧАС АУДИТОРІЯ, ГОЛОВНИЙ КОРПУС
АНГЛІЙСЬКА МОВА 20 липня 10-00 418а
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 20 липня 11-00 426
ФІЗИКА 20 липня 11-00 429
ГЕОГРАФІЯ 20 липня 12-00 426
УКРАЇНСЬКА МОВА 20 липня 13-00 426
БІОЛОГІЯ 20 липня 14-00 426
МАТЕМАТИКА 20 липня 15-00 426

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

РЕДМЕТ ДАТА ЧАС АУДИТОРІЯ, ГОЛОВНИЙ КОРПУС
УКРАЇНСЬКА МОВА 21 липня 9-00 426
МАТЕМАТИКА 24 липня 10-00 426
АНГЛІЙСЬКА МОВА 24 липня 14-00 418а
ГЕОГРАФІЯ 25 липня 10-00 426
ФІЗИКА 25 липня 10-00 429
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ 25 липня 11-00 426
БІОЛОГІЯ 25 липня 12-00 426